top of page

CCI Kidz

Público·80 miembros

[[[Gledati TV!!]]***] Jadran Poreč Oriolik prijenos 27 rujna 2023

Današnje nogometne utakmice na televiziji uključujući sve službene kanale za prijenos ... Jadran Poreč - Oriolik Oriovac. 2023-09-27, 15:30. Vukovar - Bijelo Brdo.

U Unešiću se priprema osveta za ‘Hajdukove krvnike‘, i jači su padali na kultnom Borovištu, neće im biti lakoPobjednik današnjeg susreta šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa između Jadrana LP i Belišća u osmini finala ugostit će branitelja naslova Hajduk koji je već ranije s uvjerljivih 6:0 slavio u Slavonskom Brodu protiv Omladinca iz Gornje Vrbe. Naime, i parovi osmine finala definiraju se prema koeficijentu uspješnosti u natjecanju u posljednjih pet godina. Lanjski finalist Šibenik gost je Radnika iz Križevaca, a Zagora i Croatia Zmijavci imaju posla s članovima elitnog ranga. U Unešić na igralište na Borovištu u goste stiže Istra 1961, a u Zmijavce na ŠRC Marijan Šuto Mrma dolazi fenjeraš Rudeš. Rijeka uvjerljiva, Varaždin tek na penale, Osijek gubio pa okrenuo, igrao i gradonačelnik! Nogometaši Rijeke, Osijeka i Cibalije izborili su osminu finala Hrvatskog kupa nakon uvjerljivih pobjeda protiv Libertasa, Kutjeva i Zagreba, dok je Varaždin nakon izvođenja jedanaesteraca izbacio trećeligaša Grobničana. Foto: Davor Javorovic/PIXSELL Rijeka je bez ikakvog stresa prošla gostovanje u Novskoj gdje je pobijedila tamošnji Libertas 9-0. Pola sata igre bilo je dovoljno gostima za četiri pogotka i rješavanje svih dvojbi. Dva gola zabio je u tom uvodnom periodu Momo Yansane, novo pojačanje kluba s Rujevice. Hajduk gostuje u Slavoniji, Croatia Zmijavci domaćini 1. ruj 2023. — Jadran Poreč – Oriolik Oriovac Jadran Luka Ploče – Belišće Cibalia Gdje gledati Gorica – Hajduk, prijenos 8. kola HNL-a? Evo nekoliko ... On je bio strijelac u 4. i 30. minuti, dok su još zabijali Veldin Hodža u 14. i Franjo Ivanović u 18. minuti. U drugom poluvremenu u strijelce su se za Rijeku upisivali Alen Grgić, još jednom Ivanović, Bruno Bogojević, Niko Janković i Danilo Veiga. Osijek je s 4-1 pobijedio četvrtoligaša Kutjevo u gostima premda je Kutjevo povelo golom Karla Antunovića u 19. Do kraja prvog dijela Osijek je preokrenuo rezultat, za 1-1 je pogodio Kristijan Lovrić u 28., a Mijo Caktaš za 2-1 u nadoknadi. U nastavku je sve zaključeno golovima Slavka Bralića i Ramona Miereza u 53. i 92. Rajawali CG Skylinesib kk prije 1 dan — ((TV PRIJENOS UŽIVO#)) Grobničan Varaždin uživo prijenos Oriolik NK Jadran Luka Ploce Belisce Dugo Selo Lokomotiva Croatia Zmijavci Rudeš ... Nije bilo golova nakon 90 minuta i oba produžetka, ali Varaždinci su bili precizniji s bijele točke i s 5-3 nakon izvođenja penala prošli dalje. U srijedu se igraju preostale utakmice šesnaestine finala, a sastaju se Ponikve - Dinamo, Dugo Selo - Lokomotiva, Zagora - Istra 1961, Radnik Križevci - Šibenik, Zagorec - Gorica, Croatia Zmijavci - Rudeš, Vukovar 1991 - BSK, Karlovac 1919 - Jaska, Jadran Poreč - Oriolik i Jadran Luka Ploče - Belišće. Livesport: Jadran Poreč - rezultati, raspored, Jadran Poreč - Oriolik uživoJadran Poreč rezultati i raspored na Livesport. com. Ovo je stranica o Jadran Poreč, (Nogomet/Hrvatska). Ako tražite rezultate neke druge momčadi s imenom Jadran Poreč, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategorijuy (državu) na lijevoj strani. Pratite Jadran Poreč rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje utakmice! Sljedeće utakmice: 27. minuti. Izdvojimo kako je za domaćina, tijekom drugog dijela, zaigrao Josip Budimir, inače gradonačelnik Kutjeva. Vrlo lako osminu finala je izborila Cibalia koja je kao domaćin svladala nekada ugledni Zagreb 6-0. Filip Lišnić je postigao dva pogotka za Vinkovčane, dok su po jedan pogodak dodali Karlo Miljanić, Jurica Bajić i Leon Marković. Nogometaši Varaždina prošli su u osminu finala Kupa nakon velike borbe u gostovanju protiv Grobničana. ORIOLIK ORIOVAC-Vuteks-Sloga danas prijenos uživo + Oriolik Oriovac. 1 : 0. Slavonija Pozega. 10. S · Detalji Stats · Oriolik Oriovac ≫ Croatia Cup. 2023/2024. Sr 15:30. Sr 15:30. Jadran Poreč. - : -. Oriolik ...