top of page

CCI Kidz

Público·97 miembros

(SPORT!) FTC KTE élő 27.09.2023

Livescore az Eredmenyek.com Ferencváros aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, …) ... Fradi-tippet már most érdemes ...

1–0! További hírekért kövesse a sportal. hu-t a Facebookon! Nem sokat kellett várni, hogy a lila-fehérek megduplázzák az előnyt, a 24. percben a gólszerző gólpasszal jelentkezett: Horváth Krisztián bal oldali szöglete után Szabó Alex fejelt öt méterről a jobb felső sarokba. 2–0! A Zalaegerszegnek szinte momentuma sem volt az első félidőben, és a fordulás után is a hazaiak előtt adódott az első lehetőség. KTE – Üllői út 129. A kecskeméti Szalai Gábort kérdezték a mai bajnoki előtt. (tovább…) Labdarúgó csapatunk vezetőedzője szerint ez jó motivációt adhat a Kecskemét elleni bajnokira a csapatnak. (tovább…) Bár megszereztük a vezetést, a vendégek kiegyenlítettek – a tegnapi edzés fotóit is láthatod. (tovább…) A kecskeméti sikeredző a holnapi meccs kapcsán nyilatkozott. (tovább…) A Kecskemét vezetőedzője örülne neki, ha Katona Bálint továbbra is náluk játszhatna. (tovább…) A két klub közös kérésére elhalasztották az első fordulós találkozót. A Kecskemét a ZTE-t is legyőzte, és három pontra megközelítette a FerencvárostA Zalaegerszeg sem jelentett akadályt a Kecskemétnek, Szabó István együttese győzelmével három pontra megközelítette a szombat este pályára lépő Ferencvárost. Az első lehetőség Banó-Szabó előtt adódott, a középpályás 17 méterről célozta meg a bal alsó sarkot, ám a kapufa védett Demjén helyett. Egy perccel később viszont már semmi sem mentette meg Ricardo Moniz együttesét: Horváth Krisztián bal oldali lapos beadása kijött Demjénről, a kipattanó azonban visszakerült a hazai játékoshoz, aki beljebb lopakodott, Mocsi csak hátrált, így Horváth hat máterről a jobb alsó sarokba lőtt. (tovább…) Labdarúgó csapatunk korábbi játékosa, a jelenleg a Kecskemétnél dolgozó Czéh László azt is elmondta, hogy ők vagy mi ijedtünk meg jobban, amikor három pontra csökkent a két csapat közötti különbség. (tovább…) Kölcsönjátékosainkat marasztalná a Kecskemét – erről kérdezték a KTE vezetőjét. (tovább…) A Kecskemét elleni bajnokiról ment a szakértés. (tovább…) Szurkolói videók az elmúlt hétvégi bajnoki mérkőzésről. (tovább…) A kecskeméti játékosok nyilatkoztak az elmúlt szombati bajnokiról. (tovább…) Gólok, helyzetek a tegnapi bajnokiról. (tovább…) Endi értékelt a tegnapi vereség után. (tovább…) A Kecskemét vezetőedzője is értékelte a mai meccset. (tovább…) Labdarúgó csapatunk mestere értékelt a mai vereség után. (tovább…) Fél nyolckor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi! (tovább…) Endi elmondta, hogy a győzelemért utazunk Kecskemétre. [[Ingyenes]] FTC Várda élő online 24 szeptember 2023 3 nappal ezelőtt — — [[TV-t néz<]] Újpest Várda élő 1 szeptember 2023 1 nappal ezelőtt — (élő közvetítés tv***) Osijek Videoton online közvetítés 8 j FTC [[[ ...