top of page

CCI Kidz

Público·97 miembros

[[pozerať online<<<]] Ružomberok Slovan Bratislava živý prenos 27 septembra 2023

Ruzomberok - Zilina | ( ŽIVÝ PRENOS ) Nike liga futbal || Today, July 30, 2023 · ZOSTRIH | MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava | 4:1 · MŠK ŽILINA - ...

Slovan vyhral zaslúžene, ale mojich chlapcov musím pochváliť, lebo odovzdali všetko, čo je v nich. Hádam sa so Slovanom stretneme ešte vo finále Slovenského pohára. "Ján Kozák ml., tréner Slovana: "Tešíme sa z víťazstva. Očakávali sme ťažký zápas a to sa aj potvrdilo. Súper hral dobre takticky a fyzicky, tam je dôležité dať prvý rýchly gól. To sa nám ale nepodarilo. Ukázal sa však charakter nášho mužstva, takýmito zápasmi sa vyhráva aj liga, dá sa povedať. Košice živý 16 septembra 2023 Pozr | Complete Athletics Group 16. 9. 2023 — Ružomberok živý prenos 29 apríl (živá televízia<<<) Z. ((STREAMING#)) Košice Slovan Bratislava živý prenos 29/07/202023. 0. +. 0 Comments. About. Abrahám)Hlasy po stretnutí:Norbert Hrnčár, tréner Trenčína: "Predpokladali sme, že zápas bude mať podobný priebeh, že hostia stavajú na dobrej defenzíve a vyrážajú do brejkov, prípadne skúsia využiť nejaké štandardné situácie. Tie šance sme ustrážili, do brejkov sme ich nepustili a zápas sme mali absolútne pod kontrolou, dali sme štyri pekné góly. Nespokojný som so záverom, bolo to rozhárané, príliš veľa zbytočných strát z našej strany. MedvedŽK: Rabiu - Almási, rozhodovali: Kráľovič - Štrbo, E. Weiss, bez divákovSlovan: Greif - Pauschek, Abena, Božikov, De Marco - Nono, Rabiu - Daniel (67. Weiss), Holman (81. Medved), Moha - Henty (67. Ožbolt)Ružomberok: Macík - Čurma, J. Maslo, Mrva - Múdry - Ďungel, Kostadinov, Takáč (73. Almaský), Mojžiš - Gerec (84. Kmeť), Regáli (68. Almási)Hlasy po zápase:Ján Haspra, tréner Ružomberka: "Prišli sme na Slovan s túžbou a radosťou, lebo po pauze sme sa tešili, že už konečne začíname. Chceli sme bodovať, chceli sme byť nepríjemní, chceli sme napádať, aby mal Slovan menej priestoru. Darilo sa nám to 89. minút. A to ukázal aj dnes. Smerom dopredu majú obrovskú silu, čo nám dnes aj ukázali. Možno by sa zápas vyvíjal inak, keby Pellegrini v 43. minúte dal kontaktný gól z priameho kopu. V druhom polčase sme za 5-6 minút dostali dva góly a potom sa už len dohrávalo. Určite mi zostáva pogratulovať domácim k zaslúženému víťazstvu. "Senica - Sereď 1:1 (1:1)Góly: 45. + Moses - 14. VukRozhodovali: Pavlík - Bobko, Jekkel, 341 divákovSenica: Vorel - Lukáčik, Didiba, Mihal - Moses, Totka, Duda (81. Černák), Meliš, Yenne (46. Ružomberok prenos 24 sept | Support Group ... [Živý prenos@@]] Spartak Trnava : Ružomberok prenos 24 septembra 2023 Aktuálne Slovan Bratislava v Lige majstrov. [TV*] Ružomberok FK DAC prenos 4 marca ... MFK Ružomberok UŽ DNES O 15:30 ŠK Slovan Bratislava MFK Ružomberok❗ 🎙️ Preview: bit.ly/2TFOwDP Priamy prenos: RTVS, Dvojka 🖥️ Huste.tv: https://huste.joj.sk/live...