CCI Kidz

Público·97 miembros

[[[stream!]]>] Zagorec Krapina Gorica gledati prijenos 27 rujna 2023

21. srp 2022. — Pod vodstvom novog trenera Svena Raića i njegovog pomoćnika Tomislava Barišića, Zagorec Krapina počeo je pripreme za nastup u novoformiranoj ...

On je bio strijelac u 4. i 30. minuti, dok su još zabijali Veldin Hodža u 14. i Franjo Ivanović u 18. minuti. U drugom poluvremenu u strijelce su se za Rijeku upisivali Alen Grgić, još jednom Ivanović, Bruno Bogojević, Niko Janković i Danilo Veiga. Osijek je s 4-1 pobijedio četvrtoligaša Kutjevo u gostima premda je Kutjevo povelo golom Karla Antunovića u 19. Do kraja prvog dijela Osijek je preokrenuo rezultat, za 1-1 je pogodio Kristijan Lovrić u 28., a Mijo Caktaš za 2-1 u nadoknadi. U nastavku je sve zaključeno golovima Slavka Bralića i Ramona Miereza u 53. i 92. minuti. Izdvojimo kako je za domaćina, tijekom drugog dijela, zaigrao Josip Budimir, inače gradonačelnik Kutjeva. Rijeka uvjerljiva, Varaždin tek na penale, Osijek gubio pa okrenuo, igrao i gradonačelnik! Nogometaši Rijeke, Osijeka i Cibalije izborili su osminu finala Hrvatskog kupa nakon uvjerljivih pobjeda protiv Libertasa, Kutjeva i Zagreba, dok je Varaždin nakon izvođenja jedanaesteraca izbacio trećeligaša Grobničana. Foto: Davor Javorovic/PIXSELL Rijeka je bez ikakvog stresa prošla gostovanje u Novskoj gdje je pobijedila tamošnji Libertas 9-0. Pola sata igre bilo je dovoljno gostima za četiri pogotka i rješavanje svih dvojbi. Dva gola zabio je u tom uvodnom periodu Momo Yansane, novo pojačanje kluba s Rujevice. Niželigaš se nije dao slomiti, Varaždin tek nakon penala do prije 17 sati — Gdje gledati prijenos? Tablice. HNL tablica · ABA liga tablica · HT Premijer i Zagorec Krapina – Gorica; Croatia Zmijavci – Rudeš; Vukovar – ... Vrlo lako osminu finala je izborila Cibalia koja je kao domaćin svladala nekada ugledni Zagreb 6-0. Filip Lišnić je postigao dva pogotka za Vinkovčane, dok su po jedan pogodak dodali Karlo Miljanić, Jurica Bajić i Leon Marković. Nogometaši Varaždina prošli su u osminu finala Kupa nakon velike borbe u gostovanju protiv Grobničana. HNK Gorica vs NK Zagorec Krapina rezultati uživo, međusobni HNK Gorica NK Zagorec Krapina rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 28. kol 2019. u 17:00 UTC u na Croatia Cup, Croatia.