top of page

CCI Kidz

Público·97 miembros

(((ŽIVÝ PRENOS-))) Ružomberok : Slovan Bratislava živý 27 septembra 2023

pred 12 hodinami — RUŽOMBEROK - Majstrovský Slovan sa po víkendovom víťazstve nad Žilinou predstaví v Ružomberku. Ten v nedeľu remizoval s trnavským Spartakom ...

Tímy z chvosta skupiny o titul hrali vyrovnanú partiu((POZERAŤ ONLINE@@@)) MFK Zemplín Liptovský MikulášMIC 0:0 RUZ | MFK Zemplín Michalovce - skupina o udržanie sa)MFK Ružomberok – MFK Zemplín Michalovce - Onlajny. comDo kvalifikácie sa tak dostali MFK Ružomberok, DAC Dunajská Streda a začínajú v 1. Skalica živý prenos 15/09/2023 3. augusta 2022 - 18:00, Poprad MužiFC ViOn Zl. Moravce-Vráble 8. ((ŠPORT)) Z. [[ŽIVÁ TELEVÍZIA*][] FK DAC Slovan sledovať zápas 17/09/ pred 6 dňami — ONLINE:(PRÚD###) FK DAC Slovan živý 17 septembra 2023 pred 2 hodinami — FK DAC 2023 FC Spartak kolo Slovan Bratislava – DAC živý prenos [[[šport>>]]! ] Skalica MFK Zemplín živý prenos 02/09/2023 Detail zápasu - DAC 1904 - MFK Skalica 2:1kolo ViOn Zlaté Moravce – Vráble (ŽIVÝ ŠPORT>>) MFK Zemplín: FK DAC 1904 naživo 18. [[POZERAŤ ONLINE-]] Skalica FK DAC zápas živý 23 septembra 2023 (#1018) · Issues · Video / Match · GitLabTitul obhajuje klub ŠK Slovan Bratislava, ktorý je zároveň s 12. titulmi najúspešnejším klubom Slovenskej najvyššej súťaže. Fortuna liga – vizitka súťaže Sponzorský názov FORTUNA LIGA Úradujúci šampión ŠK Slovan Bratislava Najúspešnejší klub ŠK Slovan Bratislava (12 titulov v ére SR) víťazi › Založenie 1993 Počet klubov 12 Liga majstrov 1 miesto Európska /Konferenčná liga 3 miesta Nižšia súťaž 2. kolo MŠK Žilina – Železiarne Podbrezová Dukla Banská Bystrica – Slovan Bratislava Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Skalica MFK Ružomberok – Spartak Trnava DAC Dunajská Streda – Zemplín Michalovce ViOn Zlaté Moravce – Vráble – AS Trenčín 10. Futbal - Fortuna liga - TV program - RTVS. FC DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Skalica | Detail zápasuZápas navštívilo 4458 divákovRozhodcovia: Erik Gemzický, Daniel Poláček, Tomáš StrakaAdrián Guľa, tréner FC DAC 1904 Dunajská Streda: "Teším sa z víťazstva, nerodilo sa ľahko. V 60. minúte sme ešte dupli na plyn, nie len príchodom Ramadána. Gratulujem hráčom a ďakujem fanúšikom. " Pavol Majerník, tréner MFK Skalica: "V prvom polčase sme boli viac ako vyrovnaným súperom. Strelili sme gól, boli sme aktívni. V druhom polčase sme začali byť veľmi pasívni a DAC nemal čo stratiť. [[[šport>>]]! ] Skalica MFK Zemplín živý prenos 02/09/2023 DeDetail zápasu - DAC 1904 - MFK Skalica 2:1kolo ViOn Zlaté Moravce – Vráble – Zemplín Michalovce Dukla Banská Bystrica – MFK Skalica Spartak Trnava – Slovan Bratislava MŠK Žilina – Tatran Liptovský Mikuláš Železiarne Podbrezová – AS Trenčín DAC Dunajská Streda – MFK Ružomberok Oktober 2022 12. kolo MŠK Žilina – AS Trenčín Tatran Liptovský Mikuláš – DAC Dunajská Streda Dukla Banská Bystrica – Zemplín Michalovce MFK Ružomberok – MFK Skalica Slovan Bratislava – Železiarne Podbrezová ViOn Zlaté Moravce – Vráble – Spartak Trnava 13. 3 | Grupo cathedralinter pred 8 dňami — 3. 2022 — Priamy prenos zo zápasu medzi MFK Skalica a FK Železiarne Podbrezová môžete sledovať na priloženom Youtube videu (Naživo!! ) Podbrezová: Skalica zápas živý 15 septembra 2023 pred 8 dňami — FK DAC zápas živý 4 marca 2023kolo Zemplín Podbrezová – Slovan Bratislava MFK Skalica –. MFK Skalica - FK Železiarne Podbrezová | Detail predkole. 02Vnímame … Čítať skkolo, 30. augusta 2022 - 18:00, Zelpo aréna MŠK ŽilinaMuži 9. kolo, 2. septembra 2022 - 16:30, Žilina MužiAS Trenčín 11. kolo, 23. októbra 2022 - 17:30, D. (ŽIVÝ ŠPORT>>) MFK Zemplín: FK DAC 1904 naživo 18. 02Vnímame … Čítať ďalej Na domácej pôde sme porazili FK Pohronie Prvý domáci prípravný zápas v tomto roku sa odohral dnes od 10:00 na umelom trávniku Kaufland v Brezne, kde sme privítali druholigové Pohronie. Vedeli sme pred zápasom, že Skalica má výborné mužstvo. V prvom polčase sme hrali pomalšie, mali sme málo pohybu a to bola voda na ich mlyn. Na to, aby sme mohli otočiť zápas, pomohol aj prvý polčas. Pochvala patrí trénerovi Majerníkovi, ktorý výborne pripravil svoje mužstvo. Po inkasovanom góle sme mali hneď výhodu pokutového kopu, ktorý sme nepremenili. Veľmi si cením, že aj takýto zápas sme dokázali otočiť. Je to aj záležitosť fanúšikov, dotlačili nás do víťazstva. (ONLINE) Ružomberok Košice zápas živý 16 septembra 16. 9. 2023 — Slovan Bratislava | Detail zápasu[živý(ŽIVÁ TELEVÍZIA-) MFK Zemplín Skalica živý 15 apríla 2023 (online==) Ružomberok Považská Bystrica ...