top of page

CCI Kidz

Público·97 miembros

[[[GLEDATI TELEVIZIJO<<][[[]] Maribor vs Koper v živo 24 september 2023

30. maj 2015 — Maribor vs Koper on Sat, May 30, 2015, 15:00 UTC ended 0 - 0. Check live results, H2H, match stats, lineups, player ratings, insights, ...

nkmaribor. com�e peta prvenstvena zmaga, najvi�ja v leto�nji sezoni. V 9. krogu EON NextGen lige u�inkovita predstava selekcije U19 v dvoboju z Nafto, s 7:1 do novega koraka proti vrhu lestvice. Niko Grli� (v 12. in 83. minuti) in Patrik Kati� (48, 66) sta zadela po dvakrat, lendavsko mre�o so zatresli �e Marcos Tavares (3), Lun Grizold (35) ter Alex Risti� (62). Igrali so Toma�i�, Kolednik (46’ Lorbek), Hunjet, Poredo�, Voglar, Grizold (46’ Kati�), Horvat (60’ Vogrin�i�), Dukari�, Silajd�i� (60’ Petek), Grli�, Tavares (46’ Risti�). Vrstni red: Mura 18 to�k, Koper 17, Maribor 16, Dom�ale in Olimpija po 14, Kalcer Radomlje 12, Brinje Grosuplje in A2S Celje po 11, Aluminij, Bravo Mastercard in Rudar po 10. Livesport: Maribor - rezultati, razporedi, Maribor - Koper v živoMaribor rezultati in razporedi na Livesport. com. Ta stran je o Maribor, (Nogomet/Slovenija). Če iščete za rezultate za drugo ekipo z imenom Maribor, izberite šport na vrhu v meniju ali kategorijo (država) na levi strani. Spremljajte Maribor rezultate v živo, končne rezultate, razporede in podrobnosti tekem! Naslednje tekme: 24. 09. Maribor - Koper, 28. PRENOS V ŽIVO: Maribor – Koper pred 1 dnevom — Maribor - Koper, jutri ob 20. [[prenos v živo!]] Bravo vs Olimpija in vs Koper živo... Na [Na spletu<] NK Radomlje NK Domžale in ... NogometBayern s hat-trickom Kana odpihnil Bochum za skok na vrh Harry Kane se je hitro znašel v Münchnu. Kapetan angleške reprezentance je v 5. krogu Bundeslige s tremi zadetki na Allianz Areni zrežiral zmago Bayerna nad Bochumom s 7:0. 4 City v prvem polčasu letel, v drugem pa zaradi neumnosti Rodrija zgolj nadziral Forest Nogometaši Manchester Cityja so ohranili 100-odstotni izkupiček na začetku angleškega prvenstva, v šestem krogu so še za šesto zmago premagali Nottingham Forest z 2:0. 3 Domžalčani v zadnjih minutah do preobrata, Kosić dočakal prvo zmago Nogometaši Domžal so na uvodni tekmi 9. (TOK>>) Celje vs Radomlje v živo 23.09.2023 [LIVE] Follow the NK Maribor vs FC Koper Score Live & Match Result with our football Livescore. Prva Liga Match played on September 23, 2023 10:00 AM. NK Maribor vs FC Koper Live NK Maribor : FC Koper. nedelja, 24. sep. 2023. Stadion Ljudski vrt, Prva liga Telemach 23/24, Sezona 2023/2024. Cena: 5,00 EUR – 30,00 EUR ...