top of page

CCI Kidz

Público·77 miembros

(ONLINE IZLE-) Silivrispor Velimeşespor özet izle 27 Eylül 2023

Şu anda JustWatch'ta herhangi bir izleme seçeneği yok. İzleyebileceğim zaman bana haber ver. Bir sorun mu var? Bize iletin. Bu reklamı kaldır. Silivrispor vs.

Volkan Demirel kaçan penaltıya yanıyor! Karagümrük - Hatayspor (0-0 Maç Sonucu) - Türkiye GazetesiTrendyol Süper Lig'in 5. haftasındaki VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor müsabakası 0-0 sona erdi. KARAGÜMRÜK - HATAYSPOR (0-0) ÖZET İZLEVOLKAN DEMİREL: ÜZÜLDÜĞÜMÜZ BİR MAÇ OLDUKarşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, “İlk yarı ortada olan bir maçtı. 2. yarı bizim hakimiyetimiz sahada daha çok hissedildi. Yakaladığımız penaltıyı atabilsek maçın seyri çok daha farklı olacaktı. dakikada Adana Demirspor'un kazandığı korner atışını Yunus kullandı, ceza sahası içerisinde iyi yükselen Samet'in kafa şutunda top ağlarla buluştu. 2-2 89. dakikada sağdan Yunus'un pasıyla ceza sahası içinde topla buluşan Metehan'ın yerden vuruşunda, meşin yuvarlak ağlara gitti. 3-2 Stat: Mersin Hakemler: Bülent Birincioğlu xx, Mehmet Salih Mazlum xx, Ata Yıldırım xx Adana Demirspor: Vedat xx, Semih xx, Kaan xx, Sinan xxx (Samet dk. ADANA DEMİRSPOR - ANKARASPOR ÖNEMLİ DAKİKALAR ÖZET Maçtan dakikalar 11. dakikada gelişen Adana Demirspor atağında Yunus'un ara pasında ceza yayı üzerinde topla buluşan Akıntola, şık bir vuruşla meşin yuvarlağı filelere yolladı. 1-0 14. dakikada sağ kanattan Enes'in ortasında ceza sahası içinde topa iyi yükselen Şahin'in kafa vuruşunda meşin yuvarlak köşeden ağlarla buluştu. 1-1 30. dakikada Ankaraspor'un kazandığı köşe atışında kaleci Vedat'ın yumruklayarak uzaklaştırdığı topu Furkan ceza sahasına doldurdu, Recep meşin yuvarlağı göğsüyle yumuşattıktan sonra sert bir vuruşla ağlara gönderdi. 1-2. 45+1. Yine üzüldüğüm bir maç oldu. Bugün ile birlikte 4-5 puan kaybetmiş olduk. Savunma anlamında daha iyi durumdayız ama ileride daha iyi olmalıyız. Yeni bir takımız, genç bir takımız. Yavaş yavaş toparlanarak lige daha iyi konsantre olacağız” diye konuştu. TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE BAŞLADIĞI TAKIMFatih Karagümrük Kulübü’nün kendisinde önemli bir yeri olduğunu söyleyen Volkan Demirel, “Benim teknik direktörlüğe adım attığım kulüp Karagümrük. Ben Fatih doğumlu bir insanım. Bunu her yerde söylüyorum. Bugünkü giydikleri forma da anlamlı bir forma. dakikada Ankaraspor'dan Enes'in uzaklaştırmaya çalıştığı topu önünde bulan Metehan'ın sert şutunda, meşin yuvarlak kale direğinin yanında az farkla auta çıktı. 53. dakikada Metehan'ın uzaktan sert şutunda kaleci Metin topu tokatlayarak üstten kornere çeldi. 57. dakikada Yunus'un ceza sahası içine pasında defansın uzaklaştıramadığı topu önünde bulan Sinan'ın sert şutunda, meşin yuvarlak direkten döndü. 67. Depremi gönülden hisseden her insana minnettarız. Alparslan hoca benim teknik direktörlük dönemimde oyuncuydu. Yeni bir yola çıktı. Umarım zamanla daha iyi olacaktır” ifadelerini kullandı. Stat: Atatürk OlimpiyatHakemler: Yaşar Kemal Uğurlu, Murat Temel, Abdullah Uğur SarıVavaCars Fatih Karagümrük: Dituro, Veseli, Biraschi, Ceccherini, Levent Mercan, Sturaro (Dk. 82 Feghouli), Adnan Uğur (Dk. 67 Shukurov), Mendes, Rohden (Dk. 56 Güven Yalçın), Lasagna, Serdar Dursun (Dk. 67 Paoletti)Atakaş Hatayspor: Erce Kardeşler, Kamil Ahmet Çörekçi, Kilama, Burak Bekaroğlu, Oğuzhan Matur (Dk. 82 Ghoulam), Aburjania (Dk. 90+3 Hodzic), Matondo, Bashiru, Fernandes (Dk. 63 Dadashov), Strandberg (Dk. 64 Rivas), Lamkel Ze (Dk. 82 Görkem Sağlam)Sarı kartlar: Dk. 45 Lamkel Ze, Dk. 90+9 Erce Kardeşler (Atakaş Hatayspor), Dk. 59 Sturaro, Dk. 62 xx), Belhanda xxx, Akıntola xx, Metehan xxx, Lucas Castro xxx (Gökhan İnler dk. 86? ), Tarık xx (Svensson dk. 62 xx), Yunus xxx, Rassoul x (Stambouli dk. 27 xx) Yedekler: Ferhat, İzzet, Emrecan, Osman Kaynak, Emircan, Enes Teknik Direktör: Vincenzo Montella Ankaraspor: Metin xx, Enes xx (Alaettin dk. 69 xx), Oktay xx (Kadir dk. 77 x), Gökhan xxx, Erdem xx, Furkan xx, Yusuf Buğra x (Mert Sinan dk. Ergene Velimese Spor - Silivrispor maçı canlı anlatım Ergene Velimese Spor - Silivrispor maçı canlı anlatım ve canlı izle bilgilerine, maç gollerine, maç özetine ve maç kadro bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo de CCI Kidz! Puedes conecta...
selection.png
bottom of page