top of page

CCI Kidz

Público·77 miembros

(ŽIVÝ ŠPORT***) Ružomberok : Slovan Bratislava prenos 27/09/2023

30. 7. 2023 — Ruzomberok - Zilina | Nike liga futbal ŽIVÝ PRENOS - 30.07.2023 ... kolo Fortuna ligy: MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 0:1. MFK ...

Som rád, že to chalani zobrali profesionálne, bolo tam správne nastavenie aj kvalita z našej strany. "Mikuláš Radványi, tréner Pohronia: "Ako som už pred zápasom povedal, hrali sme proti najkvalitnejšiemu tímu v spodnej šestke, Trenčín sem určite nepatrí. A to ukázal aj dnes. Smerom dopredu majú obrovskú silu, čo nám dnes aj ukázali. Možno by sa zápas vyvíjal inak, keby Pellegrini v 43. minúte dal kontaktný gól z priameho kopu. V druhom polčase sme za 5-6 minút dostali dva góly a potom sa už len dohrávalo. Určite mi zostáva pogratulovať domácim k zaslúženému víťazstvu. Slovan vyhral aj vďaka Weissovi, Dunajská a Trenčín deklasovali súperov. Prišli i diváciSlovan môže v nedeľu sláviť titul. ONLINE PRENOS: Slovan Bratislava - Ružomberok >>> BRATISLAVA. Najvyššia slovenská futbalová súťaž Fortuna liga odštartovala po vyše trojmesačnej pauze spôsobenej koronakrízou zápasmi 1. kola skrátenej nadstavby. Vedúci Slovan Bratislava vyhral nad Ružomberkom 1:0 a ak Žilina v nedeľu prehrá s Trnavou, bratislavský tím bude v predstihu sláviť ligový titul. V drese Slovana si odkrútil debut v najvyššej slovenskej súťaži 30-ročný krídelník Vladimír Weiss ml., ktorý v 67. minúte vystriedal Erika Daniela. O triumfe zverencov trénera Jána Kozáka ml. rozhodol v 89. minúte striedajúci slovinský útočník Žan Medved, keď dorazil do bránky strelu spomenutého Weissa. Fortuna liga reštart: najzaujímavejšie momentky: fotogaléria13. 6. 2020Debut v slovenskej lige absolvoval aj nemecký tréner Bernd Storck, ktorému premiéra na lavičke Dunajskej Stredy vyšla parádne. MedvedŽK: Rabiu - Almási, rozhodovali: Kráľovič - Štrbo, E. Weiss, bez divákovSlovan: Greif - Pauschek, Abena, Božikov, De Marco - Nono, Rabiu - Daniel (67. Weiss), Holman (81. Medved), Moha - Henty (67. Ožbolt)Ružomberok: Macík - Čurma, J. Maslo, Mrva - Múdry - Ďungel, Kostadinov, Takáč (73. Almaský), Mojžiš - Gerec (84. Kmeť), Regáli (68. Almási)Hlasy po zápase:Ján Haspra, tréner Ružomberka: "Prišli sme na Slovan s túžbou a radosťou, lebo po pauze sme sa tešili, že už konečne začíname. Chceli sme bodovať, chceli sme byť nepríjemní, chceli sme napádať, aby mal Slovan menej priestoru. "Senica - Sereď 1:1 (1:1)Góly: 45. + Moses - 14. VukRozhodovali: Pavlík - Bobko, Jekkel, 341 divákovSenica: Vorel - Lukáčik, Didiba, Mihal - Moses, Totka, Duda (81. Černák), Meliš, Yenne (46. F. Buchel) - Sulley, AkinyoolaSereď: Kanurič - Morong, Ba, Hučko, Mečiar - Duranski - Iván, Špehar (63. Pankaričan), Potoma, Vuk - Vucenovič (59. Jarovič)Hlasy po stretnutí:Ján Bíreš, tréner Senice: "Prehajdákali sme celý prvý polčas, povzbudením bol náš gól do šatne, ktorý sme dali, keď sme mali na ihrisku o jedného hráča menej. Je to za nami, tento zápas nám nevyšiel, musíme sa pripraviť na ďalší. "Fortuna liga - skupina o udržanie sa:Trenčín - Pohronie 4:0 (2:0)Góly: 27. Ghali, 39. van Kessel, 51. Roguljič, 56. BukariRozhodovali: Kružliak - Somoláni, Jánošík, ŽK: El Mahdoui - Abrahám, 207 divákovTrenčín: Šemrinec - Šulek (73. Slávik), Križan, Kapuadi, Julien - Kadák (73. Čatakovič), El Mahdioui, Roguljič - Bukari (78. Tučný), van Kessel, GhaliPohronie: Jenčo - Hatok, Pavlík, Jacko, Župa - Blahút, Chríbik, Pellegrini (60. Veľmi nás to povzbudilo. V kabíne sme cez polčas zvýšili hlas, čo padlo na úrodnú pôdu. V druhom polčase bol obraz našej hry úplne iný. Je pravda, že súper si vypracoval stopercentnú šancu, my sme však mohli zápas ukončiť v 90. minúte. Remíza je spravodlivá. "Peter Lérant, tréner Serede: "Myslím, že sme dnes videli zaujímavé stretnutie. Slovnaft Cup | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo! LIVE prenos: Odvysielané zápasy Slovnaft Cupu 2023/2024 · Slovnaft Cup 2023 Slovan Bratislava. 28.9.2022. Slovnaft Cup 2022/2023 - 2.kolo: OFK Branč - ŠK ...