CCI Kidz

Público·77 miembros

[TRANSMITERE LIVE>>>] Rapid vs CFR Cluj în direct online 25/09/2023

acum 7 zile — CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti în direct online 18 septembrie 2023 CFR Cluj. ... Rapid Bucuresti · CSU Craiova · CFR. Foot CFR Cluj - Petrolul ...

31: A doua schimbare la Rapid: Belu-Iordache se accidentează și el, iar Mutu îl debutează pe Florin Ștefan, chiar împotriva fostei sale echipe Min. 25: O nouă fază periculoasă a ardelenilor prin Petrila, care trimite mingea în careu, însă defensiva giuleștenilor respinge balonul. La faza imediat următoare, șutul violent al tânărului mijlocaș din 16m este respins în corner Min. 17: GOL CFR CLUJ! Yuri înscrie în urma unui corner! Horațiu Moldovan a respins defectuos balonul, iar fundașul a trimis mingea în plasă din 6 metri. Primul gol al brazilianului în tricoul campioanei României Min. 17: Ocazie monumentală pentru ardeleni! Șut al lui Deac din unghi, respins de Moldovan până la Petrila, care forțează o nouă intervenție fabuloasă a portarului Min. 11: Schimbare la Rapid: Vojtus are probleme medicale și este înlocuit cu Romario Moise Min. 10: Șansă mare pentru CFR Cluj! Petrila trimite o minge pe 6 metri, dar șutul lui Deac este deviat și ajunge în brațele lui Moldovan Min. 6: Probleme pentru Mihai Bordeianu, care acuză o accidentare după un duel cu Albu, însă mijlocașul ardelenilor rămâne în teren Min. 3: Prima ocazie a partidei! Crepulja trimite un șut violent, după un balon deviat din careu în urma unui corner, însă mingea se duce pe lângă poartă. 54: Bătălie aprinsă pentru balon în careul ardelenilor, iar Camora reușește să respingă în corner Min. 47: Cartonaș galben pentru Karlo Muhar, după o intervenție neregulamentară a mijlocașului asupra lui Junior Morais Min. 46: A început repriza secundă! Mutu nu schimbă la pauză și e forțat să se limiteze la 3 modificări. Regulamentul prevede că cele 5 schimbări pot fi efectuate în numai 3 momente diferite ale jocului, iar, cum „Briliantul” a făcut acest lucru încă din primul mitan, mai avea acest drept doar în pauza partidei Min. 45+5: Pauză în Gruia! CFR Cluj intră în avantaj la cabine, după o primă repriză în care și-a dominat copios adversara Min. 45+1: Șansă importantă pentru Rapid! Un șut al lui Ioniță de la 20 de metri este respins de Bălgrădean până la Costache, care reia din prima, mult pe lângă poartă Min. (CURENT) U Cluj vs Universitatea Craiova în direct online 23 acum 2 zile — RO - Stiri din sport FCSB; CFR Cluj; Rapid; FC Universitatea Cluj; FC Petrolul Ploiesti; FC Hermannstadt; Farul Constanța; FC U CRAIOVA 1948 ... 75: Intrare dură a lui Yeboah asupra lui Costache, iar tânărul atacant al campioanei vede și el cartonașul galben Min. 73: A doua schimbare făcută de Dan Petrescu: Debeljuh îl înlocuiește pe Dugandzic în atacul ardelenilor Min. 71: Un nou cartonaș arătat de Sebastian Colțescu: Marko Dugandzic vede galben, după un duel aerian cu Paul Iacob Min. [PE NET] CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti în direct 18/09/2023 acum 7 zile — CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti în direct online 18 septembrie 2023 CFR Cluj. Rapid Bucuresti · CSU Craiova · CFR. Foot CFR Cluj - Petrolul ... CFR Călători pagina oficială. Mersul trenurilor. Bilete online S.N.T.F.C. “ CFR Călători S.A, principalul operator feroviar de pasageri din România, a fost înfiinţată în anul 1998 prin reorganizarea Societăţii Naţionale ... 68: Șansă importantă de gol pentru CFR! Yuri întâlnește centrarea lui Ciprian Deac cu o lovitură de cap, care trece puțin pe lângă poartă Min. 67: Centrare bună a lui Petrila, iar mingea îi pune probleme portarului giuleștean, care boxează în corner Min. 65: Ocazie mare pentru ardeleni! Șut puternic al lui Deac de la 20m, balonul este respins în corner de Horațiu Moldovan Min. 63: Prima schimbare la CFR Cluj: Intră Yeboah, Jefte Betancor este cel înlocuit de Dan Petrescu Min. 62: Dintr-o poziție bună de șut, Ciprian Deac expediază balonul violent, însă mingea este respinsă de apărarea Rapidului Min. Min. 1: A început meciul! Echipele de start CFR Cluj: Bălgrădean – Braun, Kolinger, Yuri, Camora – C. Deac, Muhar, Bordeianu, Petrila – Jefte, Dugandzic REZERVE: Sava, Brucic, Graovac, R. Bălan, Gîdea, Hoban, A. Păun, Yeboah, Debeljuh Antrenor: Dan Petrescu Rapid București: H. Moldovan – Belu-Iordache, D. Grigore, P. Iacob, J. CFR Cluj – Rapid, Live Video Online, de la ora 21:30 16 iul. 2022 — CFR Cluj – Rapid 1-0! Șoc în Gruia! Victorie a ardelenilor, după un penalty acordat cu VAR și ratat de Rapid în minutul 90+7!