CCI Kidz

Público·97 miembros

[[Livestream TV>]!] Corvinul Hunedoara vs Chindia Târgoviște în direct 27 septembrie 2023

... direct de Chindia Targoviste, les matchs à venir et les classements sur cette ... Corvinul Hunedoara - Chindia Targoviste, 30.09. Miercurea Ciuc - Chindia ...

CHINDIA TÂRGOVIŞTE-Corvinul Hunedoara Unde la TV azi CHINDIA TÂRGOVIŞTE-Corvinul Hunedoara Unde la TV azi? (2023) · meci chindia azi live · meciuri live. Forizs, Barb, Jalbă, Jaquite, Anton, Selmani, Savu, LarrauriAntrenor: Cristi Pustai Chindia: Răilean - Gîț, Marc, Rutjens - Plămadă, Anisorac, Prejmerean, C. Alberto - Matis, Cojocaru, R. MoldoveanuRezerve: I. Popescu - C. Dinu, Șerban, Bogaciuc, Botogan, I. Adrian, Manolache, Golofca, M. JahAntrenor: Vasile Miriuță Ce s-a întâmplat luni, 18 septembrie: FC Argeș, succes în fața Unirii Dej Argeșenii au deschis scorul în minutul 6, prin atacantul Milcho Angelov. Bulgarul a reluat cu capul, pe centrul porții, o centrare venită din corner. Scorul final a fost stabilit în minutul 35 de Bogdan Rusu. Fostul vârf de la FCSB sau CS Mioveni a fost lansat perfect în adâncime și l-a „executat” pe Rareș Pop cu un lob superb, de la 9 metri. Livesport: Chindia Târgoviște - rezultate, program meciuri, Corvinul Hunedoara - Chindia Târgoviște liveRezultate și program Chindia Târgoviște pe Livesport. com. Această pagină este despre Chindia Târgoviște, (Fotbal/România). Dacă ați căutat rezultatele unei alte echipe cu numele Chindia Târgoviște, vă rugăm selectați sportul din meniul de sus sau categoria (țara) din stânga. Urmăriți scorurile live din meciurile echipei Chindia Târgoviște, rezultatele finale, programul meciurilor și detalii meciuri! Meciurile următoare: 27. 09. Piteștenii au dominat-o autoritar pe Unirea Dej în prima repriză / Sursă foto: Facebook@ FC Argeș Victoria înregistrată de FC Argeș în fața Unirii Dej a fost prima în actuala stagiune de Liga 2. Piteștenii au acumulat 7 puncte și au urcat până pe locul 10, la două puncte distanță de ultima poziție de play-off. Unirea Dej e pe 15, cu 6 puncte. Final: FC Argeș - Unirea Dej 2-0 Au marcat: Angelov 6, B. Corvinul Hunedoara, învinsă de Viitorul Târgu Jiu într-un Corvinul Hunedoara – 14 puncte, 4. Gloria Buzău – 14 puncte, 5. CSC Dumbrăviţa – 11 puncte şi 6. Chindia Târgovişte – 10 puncte. Rezultate înregistrate în ...