CCI Kidz

Público·77 miembros

[[CURENT]] Rapid Bucureşti vs CFR Cluj în direct online 25 septembrie 2023

Follow Rapid Bucuresti v CFR Cluj 25. 9. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore.

65: Ocazie mare pentru ardeleni! Șut puternic al lui Deac de la 20m, balonul este respins în corner de Horațiu Moldovan Min. 63: Prima schimbare la CFR Cluj: Intră Yeboah, Jefte Betancor este cel înlocuit de Dan Petrescu Min. 62: Dintr-o poziție bună de șut, Ciprian Deac expediază balonul violent, însă mingea este respinsă de apărarea Rapidului Min. 54: Bătălie aprinsă pentru balon în careul ardelenilor, iar Camora reușește să respingă în corner Min. 47: Cartonaș galben pentru Karlo Muhar, după o intervenție neregulamentară a mijlocașului asupra lui Junior Morais Min. 90: 3 minute de prelungiri pentru această partidă Min. 88: Două modificări în garnitura ardelenilor: pătrund pe teren Păun și Hoban, în locul lui Deac și Muhar Min. 87: Corner pentru Rapid, însă Colțescu dictează fault în atac, după un duel neregulamentar dintre Dragoș Grigore și Yuri Min. 85: Moment prelungit de atac pentru giuleșteni, iar Florin Ștefan trimite un șut de la aproximativ 25 de metri, mult peste poartă Min. 80: Fază promițătoare pentru Rapid, după o centrare foarte bună a lui Ștefan, însă Albu, nemarcat în careu, nu reușește să ajungă balonul Min. 46: A început repriza secundă! Mutu nu schimbă la pauză și e forțat să se limiteze la 3 modificări. Regulamentul prevede că cele 5 schimbări pot fi efectuate în numai 3 momente diferite ale jocului, iar, cum „Briliantul” a făcut acest lucru încă din primul mitan, mai avea acest drept doar în pauza partidei Min. 45+5: Pauză în Gruia! CFR Cluj intră în avantaj la cabine, după o primă repriză în care și-a dominat copios adversara Min. 45+1: Șansă importantă pentru Rapid! Un șut al lui Ioniță de la 20 de metri este respins de Bălgrădean până la Costache, care reia din prima, mult pe lângă poartă Min. 45: Prima repriză se prelungește cu 5 minute Min. 41: Cartonaș galben pentru Dragoș Grigore, după o intervenție neregulamentară asupra lui Jefte. Primul avertisment al partidei din partea lui Sebastian Colțescu Min. 38: A treia schimbare la Rapid! Moise iese și el, accidentat, iar în locul său intră în joc Alexandru Ioniță Min. 35: Romario Moise are și el probleme medicale! Fotbalistul introdus în minutul 11 acuză dureri în zona coapsei, iar Mutu este forțat să efectueze o a treia schimbare Min. CFR Cluj – Rapid, Live Video Online, de la ora 21:303CFR Cluj și Rapid se întâlnesc acum în cadrul primei etape a Superligii României, ediția 2022 – 2023. Duelul din Gruia este transmis la TV de Digisport 1, Orange Sport și PrimaSport, iar cele mai importante faze vor fi Live Video Online pe www. prosport. ro. CFR Cluj caută prima victorie din acest început de sezon, după înfrângerile din dubla cu Pyunik și Supercupa României. 75: Intrare dură a lui Yeboah asupra lui Costache, iar tânărul atacant al campioanei vede și el cartonașul galben Min. 73: A doua schimbare făcută de Dan Petrescu: Debeljuh îl înlocuiește pe Dugandzic în atacul ardelenilor Min. 71: Un nou cartonaș arătat de Sebastian Colțescu: Marko Dugandzic vede galben, după un duel aerian cu Paul Iacob Min. 68: Șansă importantă de gol pentru CFR! Yuri întâlnește centrarea lui Ciprian Deac cu o lovitură de cap, care trece puțin pe lângă poartă Min. 67: Centrare bună a lui Petrila, iar mingea îi pune probleme portarului giuleștean, care boxează în corner Min. [PE NET!!] CFR Cluj vs Petrolul în direct online 18 septembr acum 6 zile — 13/08/23Rapid Bucuresti - Petrolul Ploiesti Divizia A 0: 2 (0: 0) (0: 2) 19/03/23CFR Cluj - Rapid Bucuresti Liga I Champions Group 2: 2 (2: 1) ( ... ro (CLICK AICI) PREȚUL BILETELOR Peluza Nord: 30 RON Peluza Sud: 30 RON Family Pack: 45 RON (un adult + un copil – la Peluza Sud)* Tribuna a II-a (central): 70 RON Tribuna a II-a (periferic): 55 RON Tribuna I (periferic): 60 RON Tribuna I (central): 75 RON Tribuna 0: 80 RON VIP Normal: 300 RON** VIP Experience: 500 RON * Pachetele Family pot fi achiziționate doar de la Casa de bilete, cu certificatul de naștere al copilului. ** Pentru a selecta un loc VIP la alegere, între VIP normal și VIP Experience, pe site-ul www. entertix. Rute trenuri - Mersul trenurilor CFR Căutați rapid rute cu trenul în România între cele aproape 2000 de stații ale rețelei CFR. Află informații cu privire la orarul trenurilor de călători între ...